زبان/ Language :
درباره پترو اكسير كيش

شرکت بازرگانی پترواکسیر کیش در راستای اهداف و سیاست‌های اقتصادی صاحبان سهام خود با ایجاد فعالیت‌های اقتصادی سودآور در عرصه‌های اقتصادی در تاریخ 12/10/1390 تاسیس و تحت شماره 9735 در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی منطقه آزاد کیش به ثبت رسید. موضوع فعالیت شرکت در یک نگاه کلی عبارتست از: انجام هرگونه فعالیت اقتصادی (صنعتی، تولیدی و خدماتی) بالاخص بازرگانی به صورت واردات و صادرات برای شرکت های داخلی و خارجی خصوصاً در حوزه کالاهای اساسی (Commodities) به همراه انجام فعالیت‌های بازرگانی در سایر حوزه‌های سودآور از جمله صنایع پتروشیمی و صنایع پایین دستی آن، حمل و نقل، ترخیص و انبارداری، سرمایه گذاری و مشارکت در شرکت‌ها و پروژه های بازرگانی که از تاریخ 01/04/1391 رسماً فعالیت خود را شروع نموده است.

اخبار جدید
80 میلیارد دلار سرمایه موردنیاز پتروشیمی چگونه تأمین می‌شود؟

 52 طرح پتروشیمی در ایران باید تا 5 سال آینده مورد بهره‌برداری قرار بگیرد. برای تحقق این اهداف به تقریباً 80 میلیارد دلار سرمایه نیاز است.

  ادامه...

مجوز برگزاری ایران پلاست یازدهم صادر شد

 سازمان توسعه تجارت مجوز برگزاری ایران پلاست یازدهم را برای روز دوم تا پنجم مهرماه سال جاری به نام شرکت ملی پتروشیمی ایران صادر کرد.

  ادامه...

حضور موفقیت آمیز پتروشیمی های ایرانی در عرب پلاست ۲۰۱۷

  سیزدهمین نمایشگاه بین المللی پلاستیک، پتروشیمی، بسته بندی و محصولات پلاستیکی «عرب پلاست» که یکی از مهم ترین رویدادهای صنعت گسترده ی پلاستیک در دنیا است با موفقیت در تاریخ ۱۹ تا۲۱ دی ماه سال ۹۵ برگزار شد.

  ادامه...

رشد اقتصادی ایران در ۲۰۱۷ به ۴.۸ درصد می رسد

 معاون ارزی بانک مرکزی گفت: بر اساس پیش بینی های بانک جهانی، رشد اقتصادی کشور در سالهای۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ به ترتیب ۴.۳ درصد و ۴.۸ درصد برآورد شده است.

  ادامه...

ماده ۳۷ قانون رفع موانع تولید، وزنه تعادلی بازار پتروشیمی

  در شرایط فعلی، ماده ۳۷ قانون رفع موانع تولید در مسیر اجرایی شدن است، به این ترتیب که مواد اولیه و تولید مجتمع‌های پتروشیمی پس از ۳ بار عرضه در بورس کالا به مچینگ می‌رود و بعد از آن مجوز صادراتی می‌گیرد.

  ادامه...

صفحه 5 از 12اولين   قبلي   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   

فروش فیلم استرچ پلی اتیلن
تماس با ما

تماس با ما

آدرس دفتر بازرگاني شركت: تهران، بزرگراه آفريقا، نبش خيابان نهم گاندي، پلاك 38، طبقه ششم، واحد 28

تلفكس: 88887991 - 88787299

 

 

کاتالوگ

دانلود کاتالوگ

جهت دریافت کاتالوگ و خدمات شرکت بازرگانی پترو اکسیر کیش بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود